top of page

Odbornosť, profesionalita a skúsenosti

Tri kľúčové slová, ktoré charakterizujú fungovanie spoločnosti AJTY, s.r.o. Zverte zabezpečenie svojho majetku do rúk profesionálov. 

8EYMcqG5GRU.png

Naša celá škála riešení sieťového videa vrátane kamier a kódovacích zariadení, VMS a rekordérov, ako aj analýz a aplikácií umožňuje znižovanie nákladov, zaisťuje škálovateľnosť a zjednodušuje integráciu.

Spoločnosť Axis ponúka široké portfólio produktov a riešení založených na IP pre bezpečnosť a sledovanie videa. Naše sledovacie kamery, videokodéry, príslušenstvo a produkty na riadenie prístupu sú založené na otvorených priemyselných štandardoch. Produkty je možné ľahko integrovať so softvérom na správu videa od spoločnosti Axis alebo s partnerským produktom a vytvoriť tak úplné riešenie zabezpečenia alebo sledovania.

SSWiN alebo hovorovo výstražné systémy sú zariadenia, ktoré sa používajú na zisťovanie pokusov o vlámanie alebo výskyt votrelca v stráženom objekte.

Systém môže tiež reagovať na ďalšie nebezpečné udalosti, ako napríklad požiar, záplavy alebo únik plynu. V prípade núdze môže byť spustený nielen výstražný signál, ale môže byť o udalosti informovaný vlastník nehnuteľnosti, prípadne príslušné služby.

 

Radi Vám pomôžeme s vhodným výberom zariadení, ktoré zodpovedajú prísnym požiadavkám bezpečnostných štandardov.  Majte vždy na pamäti, že bezpečnostný systém je ten najdôležitejší prvok pri ochrane vášho majetku. 

Neustále rastúci dopyt po vyšších kapacitách prenosu dát kladie na súčasné a budúce počítačové siete mimoriadne prísne kvalitatívne kritériá.

Komponenty vzájomného prepojenia sú kľúčom k výkonným sieťam. Mechanická, optická a geometrická presnosť sú kvalitatívne prvky potrebné na zníženie strát pri prenose na absolútne minimum.

Vďaka nami vybudovaným certifikovaným sieťam máte istotu, že všetky vaše systémy budú plne funkčné a v prípade incidentov budú všetky zariadenia pracovať a hlavne komunikovať správne. 

security-574079_1920.jpg
monitor-1307227_1920.jpg

Život s inteligentným bezkľúčovým prístupom typu „všetko v jednom“ je dnes už realita.


S pôsobivým zoznamom dôveryhodných a najlepších zákazníkov vo svojej triede z rôznych priemyselných odvetví poskytuje spoločnosť SALTO špičkové riešenia elektronického zamykania na celom svete.

Systém je prvý samostatný inteligentný elektronický zámok napájaný z batérie. Technológia údajov na karte SALTO Virtual Network (SVN) a prvý bezdrôtový systém riadenia prístupu kombinujúci samostatné uzamykateľné zariadenie s možnosťami online v reálnom čase. A to všetko bez káblov alebo mechanických kľúčov.

SALTO bol prvým lídrom v oblasti cloudovej technológie riadenia prístupu a stal sa významným hráčom v poskytovateľoch kľúčov ako služieb v porovnaní s tradičnými riešeniami riadenia prístupu, čím urýchlil projekty transformácie digitálneho prístupu.

 

Portfólio spoločnosti SALTO teraz zahŕňa špičkovú správu softvéru, cloudové riešenia a mobilné aplikácie pre klientov všetkých typov a veľkostí.

security-5199236_1920.jpg
artificial-intelligence-4625878_1920.jpg

Neurónové siete sú v súčasnosti mnohými považované za jeden z najlepších algoritmov strojového učenia. Vo vybraných úlohách dokážu priniesť výsledky s veľmi vysokou presnosťou a majú pomerne širokú škálu použitia. V závislosti od použitej architektúry ich niekedy možno označiť aj ako hlboké strojové učenie.

Rovnako ako mnohé iné algoritmy strojového učenia aj neurónové siete fungujú tak, že vytvoríme model, ktorý následne natrénujeme na čo najväčšom množstve označených dát. Na základe týchto známych trénovacích dát sa tak model naučí „predpovedať“ výsledky nových neznámych prípadov.

Dá sa povedať, že neurónové siete sa už dnes stávajú súčasťou vyspelých technológií a v AJTY sme si toho plne vedomí. Preto kladieme dôraz na ich vývoj a nasádzanie ako bezpečnostnú nadstavbu na nami budované systémy. Zatiaľ je všetko ešte tak povediac "v plienkach", ale aj napriek tomu už dnes dokážeme pri mechanických a pravidelne sa opakujúcich veciach využiť naplno ich potenciál. 

bottom of page